На Харківщині почав діяти посилений режим патрулювання

На Харківщині почав діяти посилений режим патрулювання

Вчора, 22 січня, увагу мешканців міста Харків привернула величезна кількість співробітників правоохоронних органів, а також бронетехніка. З’ясувалося, що на головній площа міста – площі Свободі проходили інструктажі у зв’язку з тим що почав діяти посилений режим патрулювання території. Ці міри було прийнято через напружену обстановку на Харківщині.

Як стало відомо, під посилену охорону біло взято велику кількість об’єктів обласного центру та області, які мають стратегічну цінність. Серед цих об’єктів оборонні підприємства, будівлі судів та органів державної влади. Крім того додаткова охорона тепер буде знаходитись на вулицях міста. Згідно рекомендаціям обласного УВС та СБУ складалися маршрути для патрулів. В Купя 'янському та Ізюмскому районах взято під нагляд мости. Варто зазначити, що охороняти вулиці та об’єкти тепер будуть не тільки працівники правоохоронних органів, але й легка бронетехніка.

Мешканців міста Харкова попереджають про те, що правоохоронці будуть частіше перевіряти документи, а ось пошуком підозрілих предметів займуться навчені собаки. Так, патрулі будуть включати кінологів. У разі, якщо пес відреагує на людину або його речі, вона буде ошукана. Ігор Булату, голова ХОДА, розповів, що вдвічі було збільшено кількість правоохоронців, задіяних у патрулюванні. Зараз їх кількість складає 2400 осіб. Представники громадських організацій зазначають, що так само готові надати допомогу правоохоронцям. Але для цього треба улагодити деякі формальності. Зараз з МВС та СБУ оговорюються правові нормі присутності активістів у патрулях.