Избили журналиста во время выборов на Луганщине (Фото)

Избили журналиста во время выборов на Луганщине (Фото)

Вчера на избирательном участке № 546 в с. Артема Станично-Луганского района произошел конфликт.

Участниками происшествия стали члены избирательной комиссии и журналист Анастасия Цепляева (помощник народного депутата).

После вызова на место оперативно приехали сотрудники полиции, которые зарегистрировали факт случившегося в журнале Единого учета. На данный момент проводится проверка, после чего будет принято решение согласно действующему законодательству Украины.

Из Фейсбук Анастасии Цепляевой: «Друзі,я жива, вільна, більш-менш здорова, дещо подряпана. Дякую Вам за підтримку! Написала заяви в поліцію про два злочини: порушення закону "Про вибори народних депутатів України", а також про нанесення мені фізичних ушкоджень.

Вдячна місцевій поліції за швидке реагування та допомогу, не знаю, що було б, якби вони швидко мене не витягнули. Фото та відео майже не маю, ніколи було знімати та і не давали (ледь телефон врятувала) на фото жіночка - член комісії 440546 (с. Артема Станично-Луганський р- н Луганської обл.) Саме в неї, за годину п'ятнадцять до закриття дільниці, я побачила підписані членами двк протоколи про підсумки голосування !!!!!! з цього все почалось, а закінчилось фізичною розправою. Всього лише просила не порушувати Закон!».