Перспективні українські криптобіржі: де краще заробляти на коїнах

Перспективні українські криптобіржі: де краще заробляти на коїнах

Популярність цифрових активів стала основним підґрунтям до розвитку українських торгових площадок. Сьогодні сучасні платформи пропонують широкий та різнобічний функціонал, який не поступається тим опціям, які доступні на світових площадках. Українські біржі криптовалюти не припиняють приємно дивувати нововведеннями. Сьогодні на окремих ресурсах ви можете користуватися гривневими рахунками, що значно спрощує процес купівлі та продажу коїнів.

Перспективні українські криптобіржі

Щоб повноцінно оцінити сервіси, варто врахувати ряд критеріїв. Серед них головними вважаються: набір опцій та функцій, комісія, варіанти поповнення рахунку та виводу коштів. Ресурси, на які варто звернути увагу:

BTC-Trade

Найвідоміша українська криптобіржа, яка відкриває доступ до операцій з наступними коїнами: BTC, Ethereum, Litecoin, Dash, XEM та інші. Найголовніша торгова пара – BTC/UAH. Стандартний добовий обсяг торгів – від 20 до 40 біткоінів. При цьому ця сума постійно зростає, що говорить про збільшення кількості трейдерів на проекті.

KUNA

Ключова особливість ресурсу – велика кількість альткоінів, зручний та зрозумілий інтерфейс, стандартні низькі комісії. Система дає можливість просто купити біткоіни за готівку, використовуючи криптомати, які розташовані у більшості населених пунктів.

Наведені українські криптовалютні біржі – перспективні ресурси, які вдосконалюються та розвиваються, розширюючи можливості користувача та власний інструментарій.

На які проекти ще варто звернути увагу?

Якщо ви хочете більше взаємодіяти зі світовими показниками та різними парами, то оцініть умови зазначених сервісів:

  • Binance
  • Poloniex
  • EXMO
  • WhiteBit.

Українські криптовалютні біржі надають різний спектр послуг, тому вам варто визначитися та зупинитися на тому варіанті, у якого опції – для вас першочергові. Також проведіть детальний аналіз функціоналу, можливостей. Не менш важливий фактор – комісійні збори. Чим вони менші, тим краще для трейдера. Оцініть рівень роботи служби підтримки. Важливо, щоб з техпідтримкою можна було зв’язатися достатньо швидко. Одна із умов комфортного використання платформи – зручне поповнення та вивід грошей. Українські проекти сьогодні дають змогу створювати гривневі рахунки, тому не потрібно додатково конвертувати валюту, втрачаючи на комісіях.

Тестуйте нові можливості, заробляйте, обирайте стратегію для того, щоб стати частиною світу цифрових активів.