Ноутбуки бу: переваги і недоліки

Ноутбуки бу: переваги і недоліки

Покупка якісної комп'ютерної техніки вимагає чималих вкладень грошових коштів. Тому, сьогодні велика кількість покупців вважає за краще вибирати підтриману модель. Клієнт витрачати набагато менше грошей, але отримує працездатну модель, здатну виконати необхідний набір опцій. Купити ноутбук бу не так легко, як може здатися на перший погляд. Це обумовлено тим, що вторинний ринок відрізняється широким розмаїттям вибору.

Ноутбук бу: гідності

Бу ноутбуки відрізняються досить великою продуктивністю. Справа в тому, що комп'ютерні технології зробили крок далеко вперед. Навіть моделі п'ятирічної давності здатні безперебійно функціонувати. Дана техніка прекрасно справляється зі стандартним набором опцій. Головне, вибирати моделі відомих брендів і віддавати переваги перевіреним продавцям.

Вживана техніка має, як показує практика, відмінну якість зображення. Сьогодні всі моделі сучасного виконання відрізняються наявністю світлодіодного підсвічування. У зв'язку з цим, якість транслюється картини стало краще. Купуючи техніку, виготовлену не раніше 2012 року, ви можете отримати непогану якість екрану.

Сьогодні ноутбуки піддаються модернізації. Ви зможете при необхідності виконати підбір необхідних комплектуючих. Наприклад, можна зробити більше оперативну пам'ять.

На моделі бу поширюються гарантії. Але ця умова стосується тільки спеціалізованих магазинів. При покупці техніки з рук, ви позбавляєте себе такого бонусу. Вартість підтриманої техніки є привабливою. Вона набагато менше нових моделей. Нерідко сума знижки може доходити до 60 %.

Недоліки підтриманих моделей існують. Період автономної роботи буде нижче, так як батарея з часом втрачає свій ресурс. Але при необхідності акумулятор можна поміняти. Наявні інтерфейси можуть застаріти. Також будьте готові до наявності невеликих видимих дефектів, які не позначаються на продуктивності ПК.

Купуючи техніку, уважно оцініть всі робочі параметри - операційну систему, матрицю, вентилятор, процесор, роз'єми. Тільки після цього робіть покупку. Не звертайтесь до неперевірених продавців. Робіть вибір на користь спеціалізованого магазину https://pc.com.ua/laptops. Вони ретельно перевіряють робочі параметри реалізуються комп'ютерів.

Ми підказали вам як вибрати собі недорогий варіант ноутбука. Тепер вам потрібно тільки зайти на сайт і зробити покупку в один клік. Вдалої покупки.