Доставка їжі у Львові: як все організувати

Доставка їжі у Львові: як все організувати

Якщо у вас є свій власний ресторан або кафе, то зараз у це лихоліття для власників ресторанного бізнесу, викликане пандемією, ви просто зобов'язані працювати не тільки в режимі офлайн. Великий попит сьогодні має доставка їжі у Львові на поріг житла або на роботу клієнтам, і скористатися цією послугою можна тут. До того ж пропозиції закладів громадського харчування дуже привабливі для людей, які хочуть побалувати себе смачною їжею, не готуючи її самостійно.

Як організувати доставку їжі зі свого закладу?

Важливий аспект – зазначення годин роботи послуги з доставки їжі, коли клієнт може зробити замовлення. Пам'ятайте, що вони можуть відрізнятись від годин роботи приміщення. Ніщо не заважає вам довше приймати замовлення, що позитивно позначиться на доходах, але не зазнає витрат на оплату праці офіціантів. На роботі може бути менше людей, адже вам не потрібно керувати приміщенням.

Говорячи про години роботи, ви також повинні пам'ятати про інше питання, пов'язане з часом. Переконайтеся, що час доставляння не перевищує години – починаючи з його отримання, до доставки клієнту.

Доставка їжі у Львові - фото

Хорошою практикою є відстеження маршруту кур'єра і навіть обов'язок повідомляти клієнта, якщо час доставки перевищує звичайне або кур'єр прибуде пізніше запланованого.

Як ресторатор, ви можете слідкувати за маршрутом кур'єра. Своєю чергою замовнику має приходити СМС, що інформує його про час прибуття замовлення.

Звичайно, помилки є природними, але деяких з них можна уникнути, запам'ятавши кілька правил:

  • не переоцінюйте свої можливості – вимірюйте свої наміри та плануйте заздалегідь, наприклад, коли ви знаєте, коли відвідуваність ресторану або онлайн-замовлень буде більшою, ніж зазвичай;
  • більше ніж година на обробку замовлення та доставляння – це однозначно багато, тому зробіть усе можливе, щоб час його виконання був якомога коротшим;
  • не забувайте, що кожен клієнт важливий – вислуховуйте всі їхні скарги та запитуйте думку про те, як саме ви можете покращити роботу свого закладу;
  • не біжіть від проблем – якщо щось піде не так, визнайте свою помилку та вибачтеся.

Як бачите, обробка замовлення онлайн та його доставляння покупцю, з одного боку, нескладний процес. Але ця послуга потребує безліч рішень та знання передового досвіду. Звичайно, можна все зробити самому, створивши власний додаток та найнявши відповідальний персонал. Але набагато простіше скористатися чужим досвідом. Звернувшись до профільних служб доставки їжі у Львові, ви зможете швидко реалізувати цю послугу зі свого ресторану без зайвого клопоту.