Пошукова оптимізація сайтів послуг та онлайн-магазинів від «Site Ok» — декілька помилок SEO-просування

Пошукова оптимізація сайтів послуг та онлайн-магазинів від «Site Ok» — декілька помилок SEO-просування

Всі сайти потребують просування, адже так їхні власники мають можливість отримати великий приріст клієнтів і збільшення продажів. Одним з найнадійніших методів розкрутки є пошукова оптимізація або SEO. Це комплекс заходів, спрямований на виведення ресурсу в топ пошукової видачі Google та залучення користувачів на сайт.

Щоб зрозуміти, що означає комплекс заходів, слід розглянути докладніше деякі з них. Наприклад, до SEO входить внутрішня оптимізація сервісу. Мається на увазі робота над його функціоналом, усунення помилок та прискорення переходів на сторінки. Крім цієї процедури, є таке явище як аудит. Це аналіз сайту, який допомагає виявити помилки у його роботі.

Ефективна праця агенства «Site Ok» над будь-яким веб-ресурсом допоможе за короткий проміжок часу вивести сервіс на перші позиції Google. Студія інтернет-маркетингу працює над просуванням інтернет-магазинів різної спрямованості, сайтів послуг, лендингів, сайтів-візиток та інших видів ресурсів. Вартість SEO варіюється в залежності від ніші бізнесу клієнта, конкуренції, вихідного стану сервісу та інших моментів.

Які помилки найбільш поширені у пошуковій оптимізації

Незважаючи на високу ефективність даного методу розкрутки, все ж таки трапляються випадки, коли він не спрацьовує. Фахівці «Site Ok» виділили три основні причини, чому SEO може не дати хорошого результату:

  1. Замовник припинив співпрацю надто рано. Одним із головних правил оптимізації є її тривалість. Чим довше працювати над просуванням, тим більших результатів можна досягти. Якщо помітили, що сайт став популярнішим, це не привід припиняти розкрутку. Потрібно закріпити результат, а для цього необхідно співпрацювати з агентством щонайменше рік.
  2. Неправильний розвиток сервісу. Під цим мається на увазі відсутність контенту на сайті, нових посадкових сторінок, роботи над зовнішнім виглядом та функціоналом. За станом ресурсу слід стежити постійно, доповнювати його візуальним контентом, корисними статтями та покращувати роботу.
  3. Концентрація винятково на SEO. Так, розглянутий метод розкрутки хороший, але іноді його замало. Рекомендуємо звернути увагу на SMM, рекламу в системі пошуку, таргетовану рекламу, крауд-маркетинг та інші різновиди просування. Вони стануть чудовим доповненням до пошукової оптимізації.

В агентстві «Site Ok» знають, як уникнути помилок розкрутки та знайти індивідуальний підхід до замовників. Перейдіть на нашу інтернет-сторінку: ukr.site-ok.ua/poslugy/seo, щоб ознайомитися з методами SEO-просування.

Якщо не знаєте, які методи будуть корисними для веб-ресурсу, зв'яжіться з консультантами компанії та оберіть найцікавіші для вас варіанти!