Які переваги надає каталог Авто.Про покупцям

Які переваги надає каталог Авто.Про покупцям

Власникам автомобілів добре відомо, що рано чи пізно транспорт потребує ремонту. Необхідність заміни зношених запчастин - об'єктивна необхідність. Цю проблему вирішують по-різному: можна звернутися до офіційного дилера, а можна купити деталі самому.

У мережі інтернет сьогодні купують найрізноманітніші товари, в тому числі можна купити і автозапчастини. З розвитком і розширенням електронної торгівлі з'являється все більше ресурсів, де представлені найрізноманітніші товари для автомобілів.

Незважаючи на те, що автозапчастини товар специфічний, все ж є реальна можливість замовляти необхідне в онлайн режимі, тобто в обхід дилерів і СТО. Одним з лідерів електронного продажу автозапчастин є торгова площадка https://avtopro.ua, яка одна з перших запропонувала користувачам зручний віртуальний каталог, що дозволяє вибирати і замовляти деталі онлайн.

Які переваги надає каталог Авто.Про покупцям - фото1

Плюси і мінуси покупки автозапчастин через інтернет

Те що автолюбителі вважають за краще замовляти автозапчастини в мережі можна пояснити - це значно дешевше. Ринок автозапчастин маємо специфічні особливості, що доводиться брати до уваги користувачам, які вирішили придбати запчастини самостійно. Запчастини для автомобілів отримують коди, які вводить виробник. Така інформація призначається в першу чергу для дилерів, СТО і продавців деталей.

Ідентифікація автомобілів передбачає використання спеціальних програм - електронних каталогів EPC, що представляють собою базу кодів, схем автомобілів, інформації про можливість застосування деталей і їх цінах. При введенні спеціального коду в таку програму дилер має доступ до схеми автомобіля і підбирає необхідні запчастини.

Така інформація є закритою, і, тим не менш, адаптовані версії програм проникають в мережу і стають доступними для широкого користування. Здавалося б, можна замовити автозапчастини самому, не користуючись послугами дилерів, але все не так просто. Автолюбитель, скориставшись такою програмою, виявляє наступне:

  • Розібратися в перекладі складно, бо потрібні спеціальні технічні знання;
  • Вибір деталей неоднозначний, так як вони мають більше одного коду;
  • Можна легко помилитися при виборі шуканих автозапчастин, так як роз'яснює інформація по термінам відсутня.

Які переваги надає каталог Авто.Про покупцям - фото2

Вихід з такої ситуації є - це електронний каталог Avto.Pro, який створювався фахівцям протягом 20 років і враховує всі ці особливості. За допомогою електронного каталогу користувач захищений від здійснення помилки, а ймовірність зробити її зводиться до мінімуму.

З труднощами ідентифікації деталей нерідко стикаються і професіонали. Трапляється так, що інформації VIN-коду, що складається з сімнадцяти знаків, може не вистачити і працівникам дилерських центрів доводиться звертатися за допомогою до виробників. Інтуїтивний і зрозумілий каталог Avto.Pro розрахований на те, щоб допомогти всім.

Видео